Idén is ott leszünk az Educatio Szakkiállításon

A Széchenyi István Egyetem az Audi Hungáriával közös standdal várja idén is az érdeklődőket Budapesten, a 18. EDUCATIO Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon január 18-20. között. Lőrincz Gergő, az egyetemi jelenlétet koordináló Egyetemi Szolgáltató Központ munkatársa elmondta portálunknak, hogy 30 fős, jól felkészült hallgatói csapat segíti a Széchenyi Egyetem bemutatkozását az expón.

Harminc hallgató ad tájékoztatást az érdeklődőknek a Széchenyi István Egyetemről

A háromnapos rendezvényen természetesen oktatók is folyamatosan jelen lesznek, ugyanúgy a hallgatói közösségek, csapatok, például az Arrabona Racing Team, a SZEnrergy és a SZEngine is bemutatkozik, de az érdeklődők természetesen a campusnak otthont adó Győr városáról is kaphatnak hasznos információkat. Hiszen kevés egyetem mondhatja el magáról a világon, hogy ilyen ideális, egyszerre praktikus és romantikus környezetben fekszik. A Széchenyi István Egyetemet alig pár száz méter választja el a belvárostól, ugyanakkor szinte körül öleli a Mosoni-Duna és az érintetlen természeti környezetű, gazdag élővilágú vadregényes holtága, valamint az egyedülálló vízparti sétány, ami végighúzódik a történelmi belvároson.

Az AF 01 jelű, 120 négyzetméteres kiállítóteret a látogatók rögtön a Hungexpo „G” csarnokának bejáratánál találják. Biztosan odavonzza majd a tekinteteket a standnál kiállított Audi TT személygépkocsi is, ami jelzi, hogy a haladás technikája nemcsak mindennapos ismeretanyagot, hanem elhelyezkedési lehetőséget is ad a Széchenyi István Egyetem hallgatóinak.

Az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás összekapcsolja a hazai és külföldi felsőoktatási intézményeket, tankönyvkiadókat, nyelviskolákat, szakképző intézményeket az érdeklődőkkel: a diákokkal, oktatókkal és szülőkkel. A több napos seregszemlén 150 kiállító és 40-50 ezer látogató vesz részt évről évre. Közel 50 felsőoktatási intézmény jelenlegi hallgatói-, oktatói adják át a legfontosabb információkat a képzésről, a szokásokról, kollégiumi elhelyezésről, és akár a tanulmányokat követő jövőképről is. A kiállítás január 18-20 között naponta 10-től 17 óráig ingyenesen látogatható a HUNGEXPO Budapesti Vásárközpont "G" csarnokában. (1101 Budapest, Albertirsai út 10.) Belépés és kilépés: Főbejáraton (I. kapu) felől.