Esemény neve Épülettervezési Tanszék kiállítása
Időpont 2013. április 12. - 2013. május 1.
Kategória Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar
Helyszín FUGA – Budapesti Építészeti Központ; 1052 Budapest, Petőfi Sándor utca 5.

Épülettervezési Tanszék kiállítása

A Széchenyi István Egyetem Épülettervezési Tanszéke kiállítást szervez a FUGA – Budapesti Építészeti Központban (1052 Budapest, Petőfi Sándor utca 5.) 2013. április 12. és május 1. között.

KIÁLLÍTÁS

Kiállítás címe: ÉPÍTÉSZ MŰTEREMHÁZ GYŐR
Kiállítás alcíme: a Széchenyi István Egyetem Épülettervezési Tanszékének kiállítása
A kiállítás megtekinthető: 2013. április 12. és május 1. között
Helyszín: FUGA – Budapesti Építészeti Központ; 1052 Budapest, Petőfi Sándor utca 5.

MEGNYITÓ

Időpont: 2013. április 12. péntek 18:00
Köszöntőt mond: Dr. Szekeres Tamás, a Széchenyi István Egyetem rektora
Megnyitja: Cságoly Ferenc DLA, építész
Közreműködnek: a SZE - Varga Tibor Zeneművészeti Intézet hallgatói
Rövid leírás:
Rajzasztalok hosszú során makettek állnak katonás rendben, köztük ott felejtett mappák, a térben képek peregnek: 12 év vázlata. Nem akar több lenni, mint műterem.
Műteremház - Győr címmel először nyílik Budapesten összefoglaló kiállítás a Széchenyi István Egyetem építészhallgatóinak munkáiból, az egyetem falain túlmutató törekvéseikről, az Épülettervezési Tanszék életéről. A megnyitó estéjén lesz kis és nagy építész (fröccs álnéven), magunkkal hozott hamuban sült pogácsa és zene, a győri egyetem zeneművészeti hallgatóinak tolmácsolásában.

KISÉRŐPROGRAMOK

RANDOM KLUB – győri építészhallgatók hét rövid előadása:
FALUÉPÍTÉS 2012; WOOD IN CONSTRUCTION; ÖRDÖGKATLAN FESZTIVÁL; GYERMEKTÁBOROK; KAPCSOLAT – RAVAZD; GOMBOLD ÚJRA; RANDOM KLUB

Időpont: 2013. április 18. csütörtök 18:00
Közreműködik: az Újhold zenekar
az este programja kétnyelvű (magyar, angol)
a részvétel ingyenes

RANDOM KLUB – AFTERPARTY A FOGASHÁZBAN
Időpont:
2013. április 18. csütörtök 23:00
Helyszín: FOGASHÁZ, 1072 Budapest, Akácfa utca 51.