Esemény neve Formula Student Motor Szimpózium
Időpont 2013. április 23. - 2013. április 24.
Kategória Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar
Típus Hallgatói rendezvények
Helyszín Győr

Formula Student Motor Szimpózium

A legfontosabb információk, a tavalyi esemény fotó- és videó dokumentációja a rendezvény honlapján angol nyelven elérhető.

A két napos szimpóziumot április 23-24 között rendezzük meg, amelyre 400 látogatót várunk szerte Európából. Ahhoz, hogy a kelet-európai diákok részvételét biztosítsuk, a regisztrációs folyamatot felosztottuk és egy kvótát is meghatároztunk az FSEE országok jelentkezői számára.

A programot prezentációkból és workshop blokkokból állítottuk össze. Az összesen 4 workshop blokk mindegyikében 7 foglalkozás zajlik egyidejűleg.

Előadónk többek között Dr. Donatus Wichelhaus (VW Motorsport), Dr. Peter Schöggl (AVL), Dr. Jörg Ross (IAV, korábban Ferrari F1), Thomas Pels (AVL), Dr. Karl Durst (Audi AG), Bári Gergely (WTCC - Zengő Motorsport), Hannes Dettmann (Continental), Martin Schuster (Audi Hungaria Motor Kft.).

Három Formula Student csapat, a SZEngine, a DUT Racing és a KA-Racing - Joanneum Racing AMG-vel együttműködő motorfejlesztő csapata készül prezentációkkal, hogy bemutassák munkájuk egy részét.

Kiegészítő programként gyárlátogatást ajánlunk, továbbá a Mobilis Interaktív Kiállítási Központ várja a látogatókat kedvezményes árakkal és egy versennyel, amit a ’Nemzetek csatája’ címmel hirdetünk meg. Ezen túl egy ismeretterjesztő és szórakoztató prezentációt szerveztünk, a kötetlen beszélgetéseknek pedig kiváló tere a 23-án este nyitva tartó FSES Klub.

Mivel ez egy diák-központú esemény, a lehető legkedvezőbb díjakat állapítottuk meg.

• Esemény regisztráció (előadások és kiegészítő események: 10 Euro/fő
  • Workshop regisztráció: 5 Euro/workshop