Esemény neve Tavaszi szél 2012 - DOKTOR-JELÖLTEK TALÁLKOZNAK GYŐRÖTT
Időpont 2012. május 17. - 2012. május 20.
Kategória Központi események
Típus Hallgatói rendezvények
Helyszín Széchenyi István Egyetem, Új Tudástér épület - Aula (Győr, Egyetem tér 1.)

Tavaszi szél 2012 - DOKTOR-JELÖLTEK TALÁLKOZNAK GYŐRÖTT

A Doktoranduszok Országos Szövetsége 2012. május 17-től, csütörtöktől május 20-ig, vasárnapig Győrött, a Széchenyi István Egyetemen rendezi „Tavaszi szél 2012” konferenciáját.

A május 17-én, csütörtökön 18.30 órától a győri egyetem Hangversenytermében tartandó ünnepélyes megnyitón a konferencián részt vevő másfélszáz doktor-jelöltet dr. Hoffmann Rózsa oktatási államtitkár, Borkai Zsolt, Győr polgármestere, dr. Bódis József, a Magyar Rektori Konferencia elnöke, dr. Szekeres Tamás, a győri Széchenyi István Egyetem rektora és Bojárszky András, a Doktoranduszok Országos Szövetségének elnöke köszönti.

Május 18-án, pénteken 9.30 órától „Egyetem és gazdaság kapcsolata” címmel az Új Egyetemi Tudástér aulájában tartják a plenáris ülést, majd 11.30 órától „A doktori képzés jelene és jövője a megváltozott felsőoktatási környezetben” lesz a téma.

A doktor-jelöltek megismerkednek Jedlik Ányos munkásságával, ellátogatnak a Bencés Gimnázium Jedlik kiállítására, s a városnézés során Győr művelődéstörténete szerepel a programban.

Programterv – Plenáris ülés

2012. május 18.

Plenáris előadások

(Új Egyetemi Tudástér aula)