Esemény neve Zárókonferencia - Győri Járműipari Körzet
Időpont 2014. szeptember 25. 10:00 - 2014. szeptember 26. 14:00
Kategória Központi események
Helyszín SZE, VIP terem

MEGHÍVÓ a Győri Járműipari Körzet, mint a térségi fejlesztés új iránya és eszköze c. kutatás zárókonferenciájára - Győr, 2014. szeptember 25-26.

A Győri Járműipari Körzet, mint a térségi fejlesztés új iránya és eszköze című projekt keretében tisztelettel meghívjuk szakmai zárórendezvényünkre. Hiánypótló kutatási program indult 2012 őszén a Széchenyi István Egyetemen, a Győri Járműipari Körzet, mint a térségi fejlesztés új iránya és eszköze címmel. A projekt keretében olyan vizsgálatokat végzünk, amelyekre Magyarországon még nem volt példa: elméleti és gyakorlati úton is feltérképezzük, hogy egy dinamikus szektor, Győr esetében a járműipar milyen hatással van a városra és a térségre. A projekt záráshoz közelítve nagyszabású konferencia keretében kerülnek bemutatásra az elért eredmények.

IDŐPONT: 2014. SZEPTEMBER 25-26.

HELYSZÍN: SZÉCHENYI ISTVÁN EGYETEM, VIP TEREM (9026 GYŐR, EGYETEM TÉR 1.)

További információ és regisztrációs felület: http://gyik.sze.hu/hirek/szakmai-zarokonferencia