Esemény neve Dr. Csizmadia Zoltán habilitációs eljárásának előadásai
Kategória Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar
Helyszín Széchenyi István Egyetem, E épület, VIP terem

Meghívó Dr. Csizmadia Zoltán habilitációs eljárásának nyilvános előadásaira

A Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar és a Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskola Tudományági Habilitációs Bizottsága meghívja Önt Dr. Csizmadia Zoltán habilitációs eljárásának nyilvános előadásaira.

Az előadások címe, időpontja és helye:

• tantermi előadás: Kapcsolathálózati kutatási módszerek formái, lehetőségei és előnyei”, 2014. november 17., hétfő, 13:00 óra, VIP terem,
  • tudományos előadás: „Együttműködés és innováció – kapcsolathálózatok hatása az újítókészségre a hazai vállalati szférában”, 2014. november 17., hétfő, 14:00 óra, VIP terem.

A szakértői bizottság:

Elnöke: Prof. Dr. Róbert Péter egyetemi tanár, SZE KGK

Tagjai:

• Prof. Dr. Szirmai Viktória kutatóprofesszor, MTA SZKI, bíráló,
  • Prof. Dr. Lengyel Imre egyetemi tanár, SZTE GTK, bíráló,
  • Prof. Dr. Rechnitzer János egyetemi tanár, belső tag, SZE,
  • Ablonczyné Dr. Mihályka Lívia egyetemi docens, belső tag, SZE KGK,
  • Dr. Faragó László egyetemi docens, külső tag, PTE KTK

Titkár: Dr. habil Szigeti Cecília egyetemi docens, SZE KGK

A habilitációs eljárás alapjául szolgáló tézisfüzet letölthető a http://kgk.sze.hu/khb oldalról, nyomtatott formában megtalálható a Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar dékáni hivatalában.
A szakértői bizottságon kívül a tudományos előadáson a jelenlévő habilitáltak, a tantermi előadáson a jelenlévő hallgatók és nem habilitáltak is szavaznak.
Az előadásokon bárki részt vehet, a tudományos előadáson minden résztvevő jogosult kérdést feltenni vagy hozzászólni, a tantermi előadást vita nem követi.
A szakértői bizottság javaslata alapján a Tudományági Habilitációs Bizottság fog döntést hozni a habilitáció odaítéléséről.

Prof. Dr. Bencsik Andrea
THB elnök