Esemény neve Thomas Sigi előadása: Humántőke
Időpont 2014. március 13. 13:00 - 15:00
Kategória Központi események
Helyszín Széchenyi István Egyetem, E épület, F terem

Thomas Sigi előadása: Humántőke - generációk perspektívái és gondolatok a modern vezetésről

Kedves Érdeklődő!

2014 tavaszán Thomas Sigi, az Audi AG Személyügyekért felelős igazgatótanácsi tagja ismét a találkozások városába, Győrbe látogat!

Látogass el március 13-án, csütörtökön a Széchenyi István Egyetemre a nagysikerű előadás-sorozat folytatására, amely 13 órától kerül megrendezésre „Humántőke – generációk perspektívái és gondolatok a modern vezetésről" címmel!

Ismerd meg az Audi AG egyik legelismertebb személyügyi szakemberének tapasztalatait, aki Európa-szerte több tízezer munkatárs irányításáért felelős. Az előadás magyar tolmács közreműködésével történik.

Helyszín: Széchenyi István Egyetem, E épület, F terem
Időpont: 2014. március 13. 13:00-15:00

A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, melynek határideje 2014. március 11.

Regisztrálni itt tudsz: https://audi.hu/hu/karrier/allasborzek_szakmai_napok/reszletek/37_thomas_sigi_eloadasa_humantoke-generaciok_perspektivai_es_gondol/

Várunk szeretettel!