Esemény neve Könyvbemutató - Kutatónők az ismeretlen vonzásában
Kategória Központi események
Helyszín ÚT. 114.

Könyvbemutató - Kutatónők az ismeretlen vonzásában

A Nemzetközi Nőnap a nők iránti tisztelet és megbecsülés kifejezésének napja. Ebből az alkalomból 2014. március 7-én, pénteken 11 órakor a Széchenyi István Egyetem Rektora és az Universitas-Győr Nonprofit Kft. „Kutatónők az ismeretlen vonzásában” című könyv bemutatásával köszönti a hölgyeket. A helyszín az Egyetem Új Tudástér épületének 114-es terme.

A könyvbemutatón a résztvevők találkozhatnak a könyv interjúalanyaival és beszélgetőtársukkal, Gégény Istvánnal, a könyv írójával. Az esemény moderátora Grászli Bernadett, a Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum igazgatója.

A könyvbemutatón való részvétel ingyenes, de a terem befogadóképessége és a rendezvény jellege miatt regisztrációhoz kötött. Regisztráció: a www.univgyor.hu oldalon 2014. március 3-ig.

A bemutatón minden regisztrált jelenlévő a könyv egy példányát kapja ajándékba. A hölgyeknek a nőnap alkalmából külön meglepetéssel is kedveskednek a szervezők.