Esemény neve „A jövő mobilitása” - Audi Aggregatemodule für den globalen Premiummarkt
Időpont 2014. február 20. 17:00 - 18:30
Kategória Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar
Helyszín Belső Égésű Motorok Tanszék - Aula

"A jövő mobilitása" előadássorozat

Ezúton szeretettel meghívjuk Önt a győri Széchenyi István Egyetem Belső Égésű Motorok Tanszékének (MT) a tizenkettedik A jövő mobilitása előadássorozatra, amely az Audi Akademie Hungaria és az Audi Hungaria Motor Kft. műszaki osztályának az együttműködésével csütörtökönként, 17.00 órától kerül megrendezésre.

A nyitó előadás 2014.02.20-án a Belső Égésű Motorok Tanszékének aulájában (47° 41' 43" N, 17° 37' 40" E), 17.00 órától kerül megrendezésre.

Téma: Audi Aggregatemodule für den globalen Premiummarkt
Előadó: Dr. S. Knirsch (AUDI AG)

Az előadás rövid összefoglalása:

A R4TFSI EA888 "global engine" példáján az előadó bemutatja, mit kell tudnia egy világszerte eladható motornak.

Ennek a motornak egyúttal számos, a konszern belső viszonyaiból, a globalizáció és lokalizáció hatásaiból, valamint az egyedi piaci elvárásokból levezethető kihívásnak is meg kell felelnie.

Az előadásokon történő részvétel ingyenes, előzetes regisztráció nem szükséges. Minden érdeklődőt, beleértve a Széchenyi István Egyetem és más Egyetemek hallgatóit, szeretettel várunk az előadásokon.

Bővebb információ: Székely Nikolett, + 36 96 503 491 vagy szekelyn@sze.hu