Esemény neve Diplomaátadó ünnepély - PLI
Időpont 2014. február 8. 10:00 - 12:00
Kategória Egészség- és Sporttudományi Kar
Helyszín Egyetemi Hangversenyterem

Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézet Diplomaátadó ünnepségének időpontja: 2014.02.08 (szombat)

Kezdés: 10:00 órakor

Helyszín: Egyetemi Hangversenyterem (Zsinagóga, Győr, Kossuth Lajos utca 5.)

Tisztelt végzős hallgató, kedves öregdiákunk!

A diplomaátadó ünnepség alatt profi fotósok készítenek fényképeket minden hallgatóról a diploma átvételének pillanatában, illetve a rendezvény előtt készülnek el a portré fotók a SZE Almanach kiadványhoz. Ezek megvásárolhatók lesznek papírkép és digitális kép formában is. A diplomaátadó ünnepély előtt beállított műtermi körülmények közt taláros portré kép készül minden végzősről, a képeket a SZE Almanach kiadványban foglaljuk össze, ami a web boltunkban megvásárolható! A Széchenyi Alumni Magazin következő számában megtalálható lesz az összes 2013/2014 telén végzett hallgató neve és szakja felsorolás jelleggel. A termékek megrendelhetők a www.oregdiak.szeportal.hu oldalon. A helyszínen lehetőség van arra, hogy előre összeállított fényképcsomagokat rendelj meg!

Kérjük a végzős hallgatókat, hogy az ünnepség előtt 60 perccel szíveskedjenek a diplomaátadó helyszínén megjelenni, hogy a rendezvény lebonyolításával kapcsolatos általános tudnivalókat megismerhessék, illetve az Almanachhoz készülő portré fotókat is elkészíthessék Önökről. Munkatársaink névre szóló helyre ültetik Önöket!

Végzősök csomagja:

A végzős hallgatók számára a diplomaátadó ünnepélyen egységes csomagot biztosítunk. A csomag költsége 8000 Ft. (helyszínen fizetendő, minden végzős hallgató a helyszínen kapja meg a talárt, a kalapot, illetve a fehér kesztyűt egységesen)

A csomag tartalma:

• talár kalap bérleti díj
  • talár bérleti díj
  • fehér kesztyű
  • diplomaátvétel során készült fényképek (2 db 10x15 cm – a diploma átvételének pillanatában készült fénykép)
  • SZE Almanach kiadvány 2013/2014 I. (végzősök évkönyve)
  • Széchenyi Alumni Magazin 2014 tavaszi szám

A fent említett csomag minden hallgató részére egységesen 8000 Ft, amit a helyszínen kell kifizetni (az összeg nem tartalmazza a postázási és csomagolási költséget) a talár és kalap bérléssel kapcsolatos kaucióval együtt (8.000 Ft/csomag + 10.000 Ft kaució).

Talár- és kalapbérlés időpontja és helyszíne:

Egyetemi Hangversenyterem (Zsinagóga, 9025 Győr, Kossuth Lajos utca 5.)

2014. február 8. 08:30 - 9:30

Talár- és kalapleadás időpontja és helyszíne:

Egyetemi Hangversenyterem (Zsinagóga, 9025 Győr, Kossuth Lajos utca 5.)

2014. február 8. Közvetlenül az ünnepély után (kb.11:00) - 11:30

Előzetes FONTOS információk a Talár- és kalapbérléssel kapcsolatban:

• A talár és a kalap bérleti díja a végzettek csomagjába került beépítésre (a végzettek csomagja 8.000 Ft)
  • A talárért, és kalapért fizetendő kaució: 10.000 Ft
  • A végzettek csomagjának díja és a kaució a helyszínen átvételkor fizetendő.

A bérlésnél próbáljon mindenki pontosan fizetni!

• A talár, és kalap bérlése és leadása csak és kizárólag a kihirdetett időpontokban lehetséges! A talárokat, és kalapokat kötelező a bérlés napján az eredeti, kifogástalan állapotában és a megadott időpontokban visszaszolgáltatni!
  • A bérlésnél próbálja meg mindenki a talárt, a kalapot, illetve a kesztyűt minél előbb átvenni a gördülékeny lebonyolítás érdekében.
  • A bérléskor kapott bevételi pénztárbizonylatot a talár, illetve a kalap leadásáig kérjük megőrizni, ellenkező esetben nem áll módunkban visszavenni, illetve a kauciós díjat ebben az esetben nem tudjuk visszafizetni.
  • Amennyiben a talárban, illetve kalapban bárminemű kár keletkezik, köteles a bérlő a meghirdetett kárlistában a kárnak megfelelő összeget a helyszínen megfizetni!

-         Kalap gomb cseréje és varratása: 300Ft/db

-         Paszomány cseréje és varratása: 600 Ft/db

-         Tépőzár cseréje és varratása: 300 Ft/db

-         Amennyiben a talár vagy a kalap elszakad, eltépődik, vagy ki van égetve, a kaució egésze elveszik!

A fenti árak az ÁFA-t tartalmazzák!

Talárokat próbálni (nem kötelező) az Alumni Karrier és Információs Központban lévő Kommunikációs és Szolgáltató Központban lehetséges nyitvatartási időben:

Hétfő – Csütörtökig          08:00 – 16:00

Péntek                                  08:00 – 14:00