Esemény neve Doktorandusz-konferencia
Időpont 2013. december 13. 10:00 - 18:00
Kategória Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar
Helyszín Széchenyi István Egyetem, Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar (9026, Győr, Áldozat utca 12.)

A Széchenyi István Egyetem Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolája 2013. december 13-án (pénteken) tudományos konferenciát szervez PhD-hallgatók számára, Az állam és jog alapvető értékei konferencia-sorozat keretében.

Örömmel tájékoztatom Önöket, tájékoztatlak Benneteket, hogy a győri, 2013. december 13-án megrendezésre kerülő doktorandusz-konferencia programja immáron véglegessé vált. A konferencia részletes programja itt olvasható.

További információ a Doktori Iskola honlapjáról (http://doktiskjog.sze.hu), illetve asszisztensétől, Szalay Orsolyától (szalay.orsolya@sze.hu) szerezhető.

Dr. Kecskés Gábor PhD.

a Doktori Iskola titkára