Esemény neve Egyetemi beruházások nyitó rendezvény
Időpont 2013. június 18. 10:00 - 11:00
Kategória Központi események
Helyszín Új Tudástér 114-es terem

Egyetemi beruházások nyitó rendezvény

Meghívó

Tisztelettel meghívom Önt a KEOP-5.3.0/B/09-2010-0090, „A győri Széchenyi István Egyetem Jedlik Ányos Gépész-, Informatikai és Villamosmérnöki Intézetének energetikai fejlesztése, fűtési rendszerének szabályozhatóvá tétele, elektromos fejlesztése, megújuló energia felhasználásával” és a KEOP-5.3.0/B/09-2010-0091, a győri Széchenyi István Egyetem Baross Gábor Építési és Közlekedési Intézetének energetikai fejlesztése, fűtési rendszerének leválasztása és szabályozhatóvá tétele, elektromos fejlesztése megújuló energia felhasználásával” című projektek nyitó programjára.

Egymilliárd egyszáz milliós tervezett összköltséggel a közeli napokban kezdődik a győri Széchenyi István Egyetem A-B-C-D jelű tanulmányi épületeinek energetikai, elektromos fejlesztése.

A nyitó program 2013. június 18-án, kedden 10 órától az Új Tudástér 114-es termében lesz.

10:00 -- 10:05 Rektori megnyitó
Dr. Szekeres Tamás rektor

10:05 -- 10:15 Energetikai, elektromos fejlesztés a Széchenyi István Egyetem A-B-C-D tanulmányi épületeiben
Lipi László (a Műszaki Osztály vezetője¸ projektvezető)

10:15 -- 10:20 Egyetemfejlesztés és munkaerőpiac
Kara Ákos (országgyűlési képviselő, a Parlament Foglalkoztatási és Munkaügyi Bizottságának alelnöke, a Megyei Közgyűlés alelnöke)

10:20 -- 10:30 Tovább épül és szépül a campus
Dr. Kardos Károly (beruházási rektor-helyettes)

Megtisztelő részvételére számítunk!

Dr. Szekeres Tamás
rektor

Kérjük Önt, hogy részvételét a winkler@sze.hu címen jelezze!