Esemény neve Junior Professzori Klub - "A jövő egyeteme"
Időpont 2013. június 3. 18:00 - 20:00
Kategória Központi események
Típus Hallgatói rendezvények
Helyszín Irodalmi Kávézó

Kedves Fiatal Oktató/PhD Hallgató Kolléga!

Ezennel szeretettel meghívunk a Junior Professzori Klub következő rendezvényére, melyen vendégünk lesz Dr. Dőry Tibor egyetemi docens, a Tudásmenedzsment központ igazgatója lesz, aki „A jövő egyeteme” c. tart rövid gondolatébresztő előadást a kötetlen beszélgetés előtt.

Helyszín:
Irodalmi Kávézó
9026 Győr, Egyetem tér 1., Inno-Share épület

Időpont:
2013. június 3. (hétfő) 18.00

A rendezvényen való részvétel ingyenes, és semmilyen további kötöttséggel nem jár! Ha megtetszik a kezdeményezés, a közösség, vagy csak valamelyik téma és előadó, akkor várunk szeretettel!

Csupán emlékeztetőül: a Klubestek célja a közösségi élet fellendítése Egyetemünkön.  Így jobban megismerhetjük egymást, a kollégák kutatási területét, tapasztalatot cserélhetünk, segítve ezzel egymás szakmai fejlődését, szélesítve a tudományos látószögünket kihasználva a tudományterületek határán elhelyezkedő problémák megoldásában rejlő lehetőségeket. A rendezvények alkalmával egy-egy neves vendéget hívunk, aki az első 15-20 percben gondolatébresztő jelleggel beszél egy adott témában, amit kötetlen beszélgetés követ.

Meghívó megtekintése PDF formátumban

Esemény forrása http://doktorandusz.szeportal.hu/