Esemény neve Service Quality: The Path To Competitive Advantage
Kategória Központi események
Helyszín MOBILIS előadóterem

A szolgáltatások fejlesztése - MINŐSÉG AZ OKTATÁSBAN

A minőség egyre fontosabb szerepet játszik az oktatásban, a kutatásban és az egyetemek által nyújtott szolgáltatásokban.

A szolgáltatások minőségének fejlesztésére kívánja felhívni a figyelmet és ahhoz praktikus javaslatokat adni a Tudásmenedzsment és Nemzetközi Központ által szervezett „Service Quality: The Path To Competitive Advantage" workshop, ami 2013. május 9-én, csütörtökön 14:00-17:00 között lesz a MOBILIS előadótermében.

A workshop előadója a Texas Christian University (TCU) egyetem egykori dékánja, multinacionális cégek tanácsadója Prof. Kirk Downey.
Az előadó rövid életrajza és a workshop tartalma itt elérhető.

Az angol nyelvű workshopot minden kutató, oktató, vezető és adminisztratív munkatársunknak ajánljuk.

Lehetőség van a céges partnerek HR vezetőinek és HR munkatársainak a meghívására is. Kérjük, továbbítsák részükre is a meghívót.
A workshopon max. 50 fő tud részt venni.
Regisztráció: http://tmk.sze.hu/service-quality

Ha kérdése van a workshoppal kapcsolatban, forduljon Bella Bernadetthez bellab@sze.hu email címen vagy a 503-400/37-34 telefonon.