Esemény neve Férfi Kosárlabda mérkőzés
Típus Hallgatói rendezvények
Helyszín Egyetemi Csarnok

Férfi Kosárlabda mérkőzés

Férfi Kosárlabda csapatunk pénteken hét órakor és szombaton délután három órakor is pályára lép az Egyetemi Csarnokban.
Kozma Tamás és Katona Zsolt alakulata jelenleg a csoportjának éllovasaként a bajnokság kilencedik helyének megszerzéséért dolgozik.

Pénteken a korábbi sokszoros magyar válogatottat és bajnokot, Sitku Ernőt is a soraiban tudó listavezető Tiszaújváros lesz ellenfelünk. Szombaton pedig a sereghajtó Mezőberényt látjuk vendégül.

A csapat elé kitűzött végeredmény megszerzésének céljából fontos, hogy minden hazai mérkőzésünket megnyerve meneteljünk a pontvadászatban. Csapatunknál mindenki egészséges és bevethető, így pénteken és szombaton is nagyszerű mérkőzésre van kilátás.
A mérkőzések szünetében tovább folytatódik szurkolóink számára kiírt játékunk, ami értékes ajándékokat rejt a résztvevők számára.

Mindenkit szeretettel várunk a hétvégén az Egyetemi Csarnokba!