Esemény neve Bihari Mihály, a győri jogászképzés alapítójának köszöntése
Időpont 2013. február 28. 14:00 - 19:00
Kategória Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar
Helyszín A győri egyetem Hangversenytermében (egykori zsinagóga, 9025 Győr, Kossuth Lajos u. 5.)

Bihari Mihályt, a győri jogászképzés alapítóját köszöntjük

Dr. Bihari Mihály professzort, jogtudóst, a győri jogászképzés 1995-ös újbóli indításának meghatározó, alapító, vezető személyiségét 70. születésnapja alkalmából

2013. február 28-án, csütörtökön 14 órakor

ünnepi eseményen köszöntik a Széchenyi István Egyetem és az intézmény Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karának vezetői, oktatói. A győri egyetem Hangversenytermében (egykori zsinagóga, 9025 Győr, Kossuth Lajos u. 5.) tartandó programon elsőként dr. Szekeres Tamás rektor köszönti az ünnepeltet, majd dr. Kukorelli IstvánBihari Mihály az alkotmányosság őrzője” címmel tart előadást. Dr. Fazekas Judit dékán a szakvezetőt, a professzort méltató beszéde után dr. Szalay Gyula egykori dékán „A templomépítő” címmel mutatja be dr. Bihari Mihály érdemeit, győri értékteremtését. Az ünnepi esemény dr. Révész T. Mihály, a Széchenyi István Egyetem egykori Jogi Intézete igazgatójának beszédével zárul.