Esemény neve „A győri sportélet büszkeségei” című előadás
Időpont 2012. november 30. 16:00 - 18:00
Kategória Központi események
Helyszín Aula (Új Tudástér)

A győri sportélet büszkeségei – A SZÉCHENYI-EGYETEM SPORTJA

Győr város egyik jeles civil szervezete a Sporttörténeti Bizottság. Közel egy évtizede dr. Gönczöl László ny. tanszékvezető főiskolai tanár kezdeményezte a város sportegyéniségeinek, sportsikereinek, egyesületeinek folyamatos, az egykori és a mai szereplőkkel történő bemutatását. A „Győri sportlegendák mesélnek” értékmentő, értékőrző, kedvelt sorozat után ezúttal „a győri sportélet büszkeségei” szólalnak meg.

2012. november 30-án, pénteken 16 órától

a győri Széchenyi István Egyetem aulájában (Új Tudástér) az intézmény sportéletének, sportsikereinek meghatározó személyiségei idézik fel a jeles eseményeket, a sikereket, a sikeres sportolókat, a jelent és a jövő terveit. Kuti József, a Széchenyi István Egyetem Sportegyesülete tiszteletbeli elnöke, Gyömörei Tamás, a SZESE jelenlegi elnöke és Várnagy András, a Testnevelési és Sportközpont egykori vezetője lesz az est vendége, a beszélgetést Németh Péter, a Győr Plusz TV sportszerkesztője vezeti.