Esemény neve Tudásmenedzsment jó gyakorlatok az üzleti sikerek szolgálatában
Időpont 2012. november 28. 09:00 - 13:30
Kategória Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar
Helyszín Győr, Széchenyi István Egyetem: ÚT 114. Aula

Tudásmenedzsment jó gyakorlatok az üzleti sikerek szolgálatában - Szakmai program

A Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar Marketing és Menedzsment Tanszéke és a POZITEAM – Knoco Hungary közös szervezésében kerül megrendezésre szakmai programunk, amelynek témája: Tudásmenedzsment jó gyakorlatok az üzleti sikerek szolgálatában.

Időpont: 2012. november 28. 9:30-tól kb. 13:30-ig.

Helyszín: Győr, Széchenyi István Egyetem: ÚT 114. Aula

Műhelytalálkozónk fő célja, hogy megosszuk Győr és Győr környéki cégek munkatársainak részvételével azokat a gyakorlati tapasztalatokat, amelyek a szervezet tudásvagyonának megóvását, bővítését, sikeresebb alkalmazását segítik. A tapasztalatok mögött ez év elején, 33 cég bevonásával végzett kutatási eredmények állnak, melyekről az angliai Pearson Kiadó gondozásában megjelent könyv (szerző: Prof. dr. Bencsik Andrea) is beszámol. A programon a kutatási eredményeken túl rövid beszámolók is elhangzanak - a cégek közvetítésében - az alkalmazott jó gyakorlatokról, ill. közös tanácskozás, kiscsoportos munka színesíti a programot. Amennyiben van olyan érdeklődő kolléga, aki a vállalati kapcsolatai révén vendéget szeretne hívni, mindenkit szeretettel látunk.

A programon a részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációt kérünk.

Részletek és jelentkezés a rendezvény oldalán: http://poziteam.hu/esemenyek/event/tm-workshop-gyor/