Esemény neve OGIK'2012 Országos Gazdaságinformatikai Konferencia
Időpont 2012. november 10. - 2012. november 11.
Kategória Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar
Helyszín VIP-terem

A Gazdaságinformatikai Konferencia hazánkban 2012-ben immár kilencedszer kerül megrendezésre külföldi előadókkal, résztvevőkkel nemzetközi szintűre bővítve. A konferencia szükségességét nemcsak a gazdaságinformatikus szakok egyetemi szintű képzése, valamint  egy olyan igény motiválja, hogy a szakképzésért felelős oktatókat összehozzuk a technológiai fejlesztésekkel és üzleti alkalmazásokkal foglalkozó szakemberekkel, az üzleti alkalmazások fejlesztésére képzetteket foglalkoztató munkáltatókkal, hanem az is, hogy megvitathassuk az elért eredményeket és alkalmazási tapasztalatokat hazai és nemzetközi vonatkozásban egyaránt.

A konferencia szükségességét nemcsak a gazdaságinformatikus szakok kétciklusú egyetemi képzésének beindítása, és az az igény motiválja, hogy a szakképzésért felelős oktatókat összehozzuk a technológiai fejlesztésekkel és üzleti alkalmazásokkal foglalkozó szakemberekkel, hanem az is, hogy megvitathassuk az elért eredményeket és alkalmazási tapasztalatokat.

Esemény forrása A konferencia honlapja