Esemény neve Different Fejlesztő Kft. bemutatkozása
Időpont 2012. október 24. 15:00 - 16:30
Kategória Központi események
Helyszín SZE-Győr Egyetemi Inkubátor előadóterem (megközelítés az A épület 1. emelete felől, a JKK előterén keresztül)

Different Fejlesztő Kft. bemutatkozása

Different Fejlesztő Kft. bemutatkozása az egyetemen

A Different Fejlesztő Kft. (www.different.hu) immár 17 éve működik sikeresen az informatikai piacon.

Alkalmazás Fejlesztés üzletágunk nemcsak itthon, hanem külföldön is jelen  van szoftvertermékeivel és egyedi fejlesztési megoldásaival. Magasan képzett  és tapasztalt szakembereink elkötelezett munkája garantálja ügyfeleink felmerült  igényeinek kielégítését, amit számos komoly referencia és hűséges üzleti partner  bizonyít.

Termékeinket  széles  körben alkalmazzák, melyek továbbfejlesztéséhez  és  az  új  ötletek  kivitelezéséhez  keresünk leendő csapattagokat a  következő IT-s területekre:

- PHP - MySql

- .Net - Sql Server

- Android

- iOS

Illetve nem IT-s területre:

- dokumentációk, pályázati anyagok írásához, menedzseléséhez affinitást érzőket

2012. október 24-én (szerda)15:00-kor szeretnénk személyesen is bemutatni cégünket és tevékenységünket az egyetemen a SZE-Győr Egyetemi Inkubátor előadótermében. Az előadáson és beszélgetésen szívesen látunk minden érdeklődő hallgatót! Jelentkezni a lap alján található adatlap visszaküldésével lehet.

Az  érdeklődök  közül,  személyes  elbeszélgetés  után  az Inno-Share  épületében  lévő  inkubátorban  pár  hetes,  éles feladatokon tesszük  próbára  a  jelentkezőket, ahonnan a legjobbak átkerülnek programozói  csapatunkba - teljes munkaidős állás keretében.

"Váltó" SZE-Győr Egyetem Inkubátor

INNO-Share épület 2. emelet
9026 Győr, Egyetem tér 1.
Email: inkubator@sze.hu
Web: http://tmk.sze.hu/inkubator