Esemény neve Szintézis-Net Enterprise JAVA tanfolyam
Időpont 2012. október 2. 17:00 - 18:00
Kategória Központi események
Helyszín SZE-Győr Egyetemi Inkubátor előadóterem (megközelítés az A épület 1. emelete felől, a JKK előterén keresztül)

Enterprise JAVA tanfolyam

A Szintézis-NET Kft. a SZE-Győr Egyetemi Inkubátor támogatásával "Enterprise JAVA" tanfolyamot indít.

A tanfolyamon bemutatjuk, hogy hogyan épül fel egy robosztus, skálázható, szerver oldali JAVA alapú rendszer, illetve a hozzá kapcsolódó vékony kliens architektúra. E mellett a hallgatók a gyakorlatban is megismerkednek egy ilyen rendszer fejlesztésének menetével.

A tanfolyamon részt vevő hallgatók közül a Szintézis-NET Kft. szeretne kiválasztani néhány főt, akiknek felajánlja a részvételt egy, a SZE-Győr Egyetemi Inkubátorban induló, valós szoftver fejlesztési projektben, és ezen hallgatóknak ösztöndíjat is ajánl a projektben való részvétel idejére.

Helyszín: SZE-Győr Egyetemi Inkubátor előadóterem

(megközelítés az A épület 1. emelete felől, a JKK előterén keresztül)

Kezdés (első, tájékoztató jellegű alkalom): 2012.10.02 kedd 17:00

Időtartam: 2 hónap