Esemény neve Kiskutatók Akadályversenye 2012
Időpont 2012. szeptember 28. 14:00 - 17:00
Kategória Központi események
Helyszín Széchenyi István Egyetem, 9026 Győr, Egyetem tér 1.

Kiskutatók Akadályversenye 2013

A Széchenyi István Egyetem a 2013. évi Kutatók Éjszakája programsorozat keretében ismét versenyt hirdet gyerek- és tanuló csoportoknak az alábbi korcsoportokban:

• 7-10 éves korosztály
  • 11-14 éves korosztály
  • 15-18 éves korosztály

Az akadályversenyre 2013. szeptember 27-én (pénteken) 14.00 – 17.00 óra között kerül sor az Egyetem épületén belül (Győr, Egyetem tér 1.).

A verseny leírása:

A csoportok akadályversenynek megfelelően kialakított útvonalon keresztül bejárják az Egyetemünkön működő laborokat. Minden állomáson ellenőrzött körülmények között, korosztályuknak megfelelően összeállított, kreatív feladatokkal versenyeznek .

A tanulók sok-sok tudományterülettel ismerkedhetnek meg, míg az érettségi előtt állók az Egyetemmel, az itt tanulható szakokkal.

A verseny nem igényel különös felkészülést, a kérdések a korcsoportnak megfelelő tudásszint szerint vannak összeállítva.

A verseny előzetes regisztrációt igényel! Kérjük, hogy a max. 20 fős csoportok mellé jelöljenek ki egy fő felnőtt kísérőt is.

Regisztrációt az alábbi on-line űrlap eljuttatásával kérjük

2013. szeptember 10. 12.00 óráig

A regisztráció lezárult, köszönjük a jelentkezéseket, többet nem tudunk fogadni!

A verseny végén kategóriánként győzteseket hirdetünk, illetve minden kisdiákot tiszteletbeli kistudóssá, kiskutatóvá avatunk. Ünnepélyes eredményhirdetés:  16.30 és 18.00 órakor.

Az est folyamán az Egyetem további színes programokat kínál a Kutatók Éjszakáján belül,
melyet itt, a folyamatosan frissülő honlapunkon tudnak megismerni.

Bővebb tájékoztatást a 96/503-418-as telefonon, valamint a lazanyia@sze.hu illetve mmzs@sze.hu e-mail címen kaphatnak.