Esemény neve Az innováció a győri térségben - sajtóbeszélgetés
Időpont 2012. szeptember 12. 14:30 - 16:00
Kategória Központi események
Helyszín Tudásmenedzsment Központ, IS épület 101.

Az innováció a győri térségben - sajtóbeszélgetés

Dr. Mészáros György, a Nemzeti Innovációs Hivatal elnöke 2012. szeptember 12-én, szerdán a győri térségbe látogat, s konzultál az innovációhoz kapcsolódó projektek és tervek gazdáival a potenciális megvalósításról.

A Győrben és környékén lezajló látogatás tapasztalatait bemutató sajtóbeszélgetés helyszíne a Széchenyi István Egyetem Inno-Share épületének 101-es terme (Tudásmenedzsment Központ). Időpont: 2012. szeptember 12., szerda 14:30 óra.

A sajtóeseményen részt vesznek: dr. Mészáros György, a Nemzeti Innovációs Hivatal elnöke, dr. Szekeres Tamás, a Széchenyi István Egyetem rektora, Magyar Dániel, a Pannon Novum Nonprofit Kft. ügyvezetője és a régió innovációjában résztvevő szervezetek képviselői.