Esemény neve Szimbiózisban a régiónkkal – INNOVÁCIÓS SZOLGÁLTATÁSOK AZ EGYETEMEN
Időpont 2012. június 14. 11:00 - 13:00
Kategória Fejlesztésekhez kapcsolódó események
Helyszín Egyetemi Könyvtár II. emelet

Szimbiózisban a régiónkkal – INNOVÁCIÓS SZOLGÁLTATÁSOK AZ EGYETEMEN

A győri Széchenyi István Egyetem „Szimbiózisban a régiónkkal” fejlesztési programjának innovációs és informatikai elemeit mutatják be 2012. június 14-én, csütörtökön 11:00 órától az Egyetemi Könyvtár II. emeletén.

Dr. Szekeres Tamás rektor köszöntője után dr. Dőry Tibor egyetemi docens, a Tudásmenedzsment Központ igazgatója „Az egyetemi inkubátor innovációs szolgáltatásai” címmel tart nyitó előadást. Figula Anikó, az Egyetemi Könyvtár igazgatója „Új terek, új szolgáltatások az Egyetemi Könyvtárban” témakörben mutatja be a tevékenységüket jelentősen kiteljesítő szakmai hátteret. Csábi Béla, az Egyetemi Informatikai és Média Központ igazgatója az Inno Share épület szolgáltató informatikájának eszközeit, felhasználási lehetőségeit ismerteti.

Szimbiózisban a régiónkkal - Piacközeli kutatási és oktatási kapacitások kiegészítő fejlesztése sikeres multidiszciplináris műszaki és természet-tudományi kutatásokhoz kapcsolódóan a Széchenyi István Egyetemen. TIOP-1.3.1-10/1-2010-0002.