Esemény neve Marketing in Asia Group konferencia
Időpont 2012. május 29. - 2012. június 1.
Kategória Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

FOGYASZTÓI MAGATARTÁS, KERESKEDELEM, TURIZMUS

2012. május 29-től, keddtől június 1-jéig, péntekig rendezik Győrött, a Széchenyi István Egyetemen a Marketing in Asia Group éves konferenciáját, amelynek társrendezője az egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara. Az ázsiai, óceániai és a feltörekvő térségek marketingkutatásával foglalkozó egyetemi szakemberei, vezető oktatók, professzorok 17 országból érkeztek a rendezvényre, többek között Új-Zélandról, Ausztráliából, Hong-Kong-ból, Indiából, Iránból, s több európai országból, így Portugáliából, Csehországból, és természetesen Magyarországról. A konferencia vendége lesz a Széchenyi István Egyetem tiszteletbeli doktora, Kim Shyan Fam professzor a wellingtoni Victoria Egyetemről. Az előadások fő témái a fogyasztói magatartás, a kereskedelem, a turizmus és a marketingkommunikáció sajátosságai a vizsgált térségben, de a konferencia résztvevői az előadásokon túl megismerkednek a magyar gazdaság alapjaival, s meglátogatják a Győri Ipari Parkot, az Innonetet, a Borsodi Műhely Kft.-t.

A konferencia nyitó plenáris előadását május 30-án, szerdán 8.30 órátóla marketingtudomány aktuális kérdéseiről, és térségi sajátosságairól Prof. dr. Józsa László egyetemi tanár, a Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar dékánja tartja. A helyszín az Új Tudástér 231-es terme.