Esemény neve Konferencia - Orosz és kínai befektetők Magyarországon
Időpont 2012. március 9. 10:00 - 17:00
Kategória Központi események

Konferencia Győrött - Orosz és kínai befektetők Magyarországon

Orosz és kínai befektetők Magyarországon” címmel a győri Széchenyi István Egyetem Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskolája és a Zsigmond Király Főiskola Geopolitikai Kutatóközpontja

2012. március 9-én, pénteken

konferenciát rendez a Széchenyi István Egyetemen. A konferencia szakmai támogatója a Menedzserek Országos Szövetsége.

A konferencia plenáris ülése 10 órakor az Új Tudástér (ÚT) 114-es termében lesz. Dr. Szekeres Tamás, a győri egyetem rektorának megnyitója után Gao Jian, a Kínai Népköztársaság Magyarországi Nagykövete és Alekszandr Alekszandrovics Tolkacs, az Oroszországi Föderáció Magyarországi Nagykövete is köszönti a résztvevőket.

A konferencia részletes programja és további információk a csatolt meghívóban találhatók.

A konferencia a TÁMOP-4.2.2./B-10/1-2010-0010 projekt keretén belül valósul meg.