Esemény neve VI. Regionális Állásbörze
Időpont 2011. november 22. 09:00 - 16:00
Kategória Központi események
Helyszín Széchenyi István Egyetem, Új Tudástér épület - Aula (Győr, Egyetem tér 1.)

A Győri Állásbörze immár hagyományosnak mondható rendezvény a Széchenyi István Egyetemen, a késő tavasszal megrendezésre kerülő rendezvényünk tizenöt éves múltra tekint vissza. A 2011. november 22-én megrendezésre kerülő VI. Regionális Állásbörzét a Széchenyi István Egyetem Karrier Irodája szervezi. A megrendezendő állásbörze fő célja, hogy egy kézzel fogható kapcsolat alakulhasson ki a cégek és a hallgatók között. Ezzel lehetőséget kínálva a cégeknek a bemutatkozásra, toborzási tevékenységre, a hallgatóknak pedig az állás- vagy gyakorlati helyek keresésére, a közvetlen pályázásra.

Az állásbörzét megelőzi az ún. Felkészítő Nap, egy a hallgatók számára szervezett előadássorozat, tréning, amely november 21-én (hétfőn) 14 órai kezdettel kerül megrendezésre. A felkészítő nap célja a hallgatók felkészítése a cégekkel történő kapcsolatteremtésre (a tréning tervezett részei: karriertervezés, önéletrajzírás, tárgyalástechnika fejlesztés, nonverbális kommunikáció).

További részletek olvashatóak IDE kattintva!