Esemény neve Pénzügyi jogi és közigazgatási jogi nemzetközi vándorkonferencia
Időpont 2011. szeptember 29. 00:00 - 2011. október 1. 21:55
Kategória Központi események
Esemény forrása Deák Ferenc Állam-és Jogtudományi Kar honlapja

Pénzügyi jogi és közigazgatási jogi nemzetközi vándorkonferencia egyetemünkön

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kara a Bialystok-i Egyetem Jogi Karával és a Bialystok-i Egyetem mellett működő Pénzügyi jogi információs közösen az idei évben Győrben rendezi meg a 10. Pénzügyi jogi és közigazgatási jogi nemzetközi vándorkonferenciát 2011. szeptember 29 - október 1 között.
A konferenciára mintegy 120 külföldi érdeklődőt, valamint a szakterület jeles hazai képviselőit várjuk Kazahsztántól Csehországig számos országból. A rendezvény munkanyelve az angol, a megjelenő tanulmánykötet emellett magyar, orosz és német nyelvű publikációkat is fog tartalmazni. A résztvevők a tudományos programok mellett megismerkedhetnek Győr és környéke turisztikai látványosságaival, kulturális értékeivel, valamint gasztronómiájával.

A rendezvény programja elérhető a http://dfk.events.sze.hu honlapon.