Rangos elismerést kapott a Széchenyi István Egyetem mesteroktatója

borbely_karoly_dij (2).jpgA Magyar Művészeti Akadémia Művészetelméleti Tagozata művészetpedagógiai elismerő oklevelet adományozott Borbély Károly festőművésznek, a Széchenyi István Egyetem mesteroktatójának.

Győr, 2023. december 9. - SZEhírek

A közelmúltban Apáczai Csere János-díjjal kitüntetett Borbély Károlynak, a Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Pedagógiai, Humán és Társadalomtudományi Kara mesteroktatójának a Magyar Művészeti Akadémia (MMA) Művészetelméleti Tagozata művészetpedagógiai elismerő oklevelet adományozott.

Laudációjában Hefter László Ferenczy Noémi-díjas üvegművész, az MMA rendes tagja méltatta Borbély Károly festőművész életpályáját, a művészeti nevelésben eltöltött 43 éves tevékenységét, eredményeit.

borbely_karoly_dij (1).jpg