A Széchenyi István Egyetem vezetőit, munkatársait tüntették ki az államalapítás ünnepe alkalmából

aug20_kituntetesek (4).webp

Orbán Viktor miniszterelnök javaslatára Sulyok Tamás, Magyarország köztársasági elnöke kitüntetéseket adományozott a Széchenyi István Egyetem több, kiemelkedő munkát végző vezetőjének, oktatójának, munkatársának az államalapítás ünnepe alkalmából.

Győr, 2024. augusztus 20. - Winkler Csaba, SZEhírek

Kiemelkedő színvonalú vezetői munkája elismeréseként Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült dr. Filep Bálint, a Széchenyi István Egyetem elnöke. Tisztikeresztet vett át dr. Varga László, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Széchenyi-egyetem Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Karának professzora, Wittmann Antal Növény-, Állat- és Élelmiszer-tudományi Multidiszciplináris Doktori Iskolájának vezetője, Egyetemi Doktori Tanácsának elnöke.

aug20_kituntetesek (5).webp

Dr. Filep Bálint (Fotó: Adorján András)

aug20_kituntetesek (3).webp

Prof. dr. Varga László

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést adományoztak dr. Tamándl Lászlónak, az intézmény egyetemi fejlesztésekért és pályázatokért felelős elnöki megbízottjának, Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara egyetemi docensének.

aug20_kituntetesek (6).webp

Dr. Tamándl László (Fotó: Dudás Máté)

Kiemelkedő tevékenysége elismeréseként Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült Roth Ede gitárművész, kamaraművész, a Széchenyi-egyetem Művészeti Karának címzetes egyetemi docense. Arany Érdemkeresztet vett át Bana József történész, levéltáros, Győr Megyei Jogú Város Levéltárának nyugalmazott igazgatója, a Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar Jogtörténeti Tanszékének óraadó tanára.

aug20_kituntetesek (1).webp

Roth Ede

aug20_kituntetesek (2).webp

Bana József

Magas színvonalú szakmai munkájáért Magyar Ezüst Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetést vett át Tóth Csilla, a Széchenyi-egyetem Egyetemi Könyvtár és Levéltár igazgatója, az Egyetemi Könyvtárigazgatók Kollégiumának elnökhelyettese.

aug20_kituntetesek (4).webp

Tóth Csilla