A Széchenyi István Egyetem több munkatársa kapott rangos elismerést

Kimagasló szakmai tevékenységéért a Széchenyi István Egyetem több munkatársának ítéltek oda rangos elismerést az elmúlt időszakban.

Dr. Gyarmati Béla, az intézmény Egészség- és Sporttudományi Karának egyetemi docense a dr. Pintér Sándor belügyminiszter által adományozott miniszteri elismerő oklevelet vehette át dr. Takács Péter egészségügyi államtitkártól a Belügyminisztériumban tartott Semmelweis-napi ünnepségen.

egyetemi_elismeresek (3).jpg

Dr. Gyarmati Béla (balra) dr. Takács Péter egészségügyi államtitkártól vette át az elismerést.

A Honismereti Szövetség az Esztergomban megrendezett LI. Országos Honismereti Akadémia programja részeként a Széchenyi István Egyetem három munkatársának honismereti-helytörténeti tevékenységét is elismerte. A nagy múltú civil szervezet dr. Simonik Péternek, az Apáczai Csere János Pedagógiai, Humán- és Társadalomtudományi Kar Szociális Tanulmányok és Szociológia Tanszéke egyetemi docensének Honismeretért emlékérmet, míg dr. Lanczendorfer Zsuzsannának, a kar Bölcsészettudományi és Humánerőforrás-fejlesztési Tanszéke egyetemi docensének, valamint Biczó Zalánnak, az Egyetemi Könyvtár és Levéltár jogi kari szakkönyvtára könyvtárosának Honismereti Munkáért emléklapot ítélt oda.

egyetemi_elismeresek (1).jpg

Dr. Simonik Péter (balról a második) tevékenységét Honismeretért emlékéremmel ismerték el. (Fotó: Hernádi Ádám esztergomi polgármester Facebook-oldala)

egyetemi_elismeresek (2).jpg

Dr. Lanczendorfer Zsuzsannának (a felvétel bal szélén) Honismereti Munkáért emléklapot ítéltek oda.