Elindult az Alumni Talk, a Széchenyi-egyetem podcastja

alumni_talk (1).jpgA Széchenyi István Egyetem Kommunikációs és Alumni Irodája közzé tette az Alumni Talk podcast első epizódját. Múlt, jelen, jövő – Együtt megbeszéljük!

Győr, 2021. szeptember 27. – SZEhírek

Elindult az Alumni Talk, a Széchenyi István Egyetem első, havonta jelentkező podcastja – nem csak alumniknak. A bárki számára elérhető epizódok vendégei és a témái az egyetem egykori és jelenlegi polgárainak is érdekes, hasznos információkkal szolgálnak a szórakoztató jelleg mellett, legyen szó pályaválasztásról, noszatlgiáról vagy karrierépítésről. Mindezt kötetlenül, a valós emberi sorsok és érdekes életutak tükrében ábrázolva.

Az első, bevezető adás témája az egyetem alumni tevékenysége a múlt és a jövő tükrében. Beszélgetőpartnerek Winkler Csaba és Czeiner-Szücs Anita, a Kommunikációs és Alumni Iroda munkatársai.

Az első adás ide kattintva meghallgatható.

alumni_talk (1).jpg

Az első epizódban Simon Panka, Winkler Csaba és Czeiner-Szücs Anita beszélgetnek. (Fotók: Májer Csaba József)

Mi a podcast?

A „podcast” szó az iPod és a broadcast (jelentése: közvetít, sugároz) angol szavak összeolvadásából keletkezett. A podcast egy olyan hanganyag (vagy videóanyag), amit készítője interneten tesz közzé. Olyan rádióadás-szerű tartalom, ami feltöltést követően online érhető el. A közzétett epizódok nem csak meghallgathatóak, hanem általában letölthetőek is.

Témajavaslata van?

Ha megosztaná véleményét, vendégjavaslatait vagy témaötleteit az Alumni Talk podcast készítőivel, írja meg az alumni@sze.hu e-mail-címre.